Hybride - Faible kilométrage - Garantie d'usine jusqu'au 02.02.28 - Expertisée du jour
Garage Chuard SA
Route de la Maladaire 6
Corcelles / Payerne / VD
Tel: 026 662 43 53
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'880 kg |
| Kerb weight | 1'528 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1hc550 |
| Cubic capacity | 1'580 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate Garantie d'usine jusqu'au 02.02.28 Garantie batterie HT jusqu'au 02.02.31 ou 160'000km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 17'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 104 kW / 141 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.4 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 122 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Battery capacity | 1.5 kWh |
| Price | CHF 26'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.