TOP Zustand / 1.Hand / 8-fach bereift / CH-Fahrzeug
| Body style | convertible |
| First registration date | 11.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'430 kg |
| Kerb weight | 1'190 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Cubic capacity | 1'368 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Motor und GEtriebe |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 15'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 121 kW / 165 PS |
| Doors | 2 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 38'590 |
| Price | CHF 23'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.