VEHICULE SUISSE - ROUES HIVER - GARANTIE - VISITE A JOUR
Marc Robin Autobiles Genéve SA
Route de St-Georges 85
Petit-Lancy / GE
Tel: 022 301 42 23
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'510 kg |
| Kerb weight | 2'128 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Cubic capacity | 1'999 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 31'601 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 71'000 |
| Price | CHF 43'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.