Garage-Carrosserie Schürch SA
rue du Grand-Chézard 4
Chézard-St-Martin / NE
Tel: 032 516 40 10
| Body style | Minivan |
| First registration date | 07.1985 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 2'400 kg |
| Type approval number | 393245 |
| Cubic capacity | 2'403 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 146'900 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 53 kW / 72 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 09.2024 |
| Price | CHF 19'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.