Garage Bel-Air de Groupe Leuba SA
Avenue des Sports 13
Yverdon-les-Bains / VD
Tel: 024 423 00 60
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'760 kg |
| Kerb weight | 1'388 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Car-Nr. | 5002653 |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 92 kW / 125 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 39'100 |
| Price | CHF 34'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.