CH-FAHRZEUG ZUM SPEZIALPREIS SPORTLINE-VERSION MIT 193PS DIESEL, 4x4, AUTOMAT TOP AUSSTATTUNG LEASING MÖGLICH
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'330 kg |
| Kerb weight | 1'936 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | L203739W |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 9'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 142 kW / 193 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 67'650 |
| Price | CHF 51'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.