Attraktive Konditionen auf unsere Lagerfahrzeuge. Wir beraten Sie gerne.
Binelli Automobile AG Filiale Zürich
Badenerstrasse 527
Zürich / ZH
Tel: 044 504 57 12
| Body style | Coupe |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Gross vehicle weight | 2'155 kg |
| Kerb weight | 1'805 kg |
| Car-Nr. | 8F75631 6374285 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 353 kW / 480 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 10 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 226 g/km |
| New price | CHF 110'140 |
| Price | CHF 101'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.