Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Sihlbruggstrasse 138
Baar / ZG
Tel: 041 511 17 76
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'555 kg |
| Kerb weight | 2'237 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1BV138 |
| Car-Nr. | 9H42976 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 79'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 258 kW / 351 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.5 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 169 g/km |
| New price | CHF 102'540 |
| Price | CHF 44'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.