*** Leasing mit einer monatlichen Rate von CHF 1100.- ohne Anzahlung möglich ****
Binelli Automobile AG Filiale Zürich
Badenerstrasse 527
Zürich / ZH
Tel: 044 504 57 12
| Body style | Wagon |
| First registration date | 12.2024 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'670 kg |
| Kerb weight | 2'050 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | CU28048 9657589 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | *** Leasing mit einer monatlichen Rate von CHF 1100.- ohne Anzahlung möglich **** |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 6'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 223 kW / 303 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 157 g/km |
| New price | CHF 95'260 |
| Price | CHF 82'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.