RRG Suisse SA
Route de Saint-Julien 180 1228 Plan-Les-Ouates
Geneve / GE
Tel: 022 884 10 10
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 1'988 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 8 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6e |
| New price | CHF 39'888 |
| Price | CHF 30'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.