Binelli Automobile AG Filiale Adliswil
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | convertible |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Gross vehicle weight | 2'345 kg |
| Kerb weight | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 6374060 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 390 kW / 530 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 10.2 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 231 g/km |
| New price | CHF 139'400 |
| Price | CHF 123'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.