Binelli Automobile AG Filiale Adliswil
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'355 kg |
| Kerb weight | 2'675 kg |
| Car-Nr. | 9671476 |
| Cubic capacity | 4'395 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 390 kW / 530 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 12.1 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 273 g/km |
| New price | CHF 178'440 |
| Price | CHF 169'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.