Individual Storm Bay metallic
Binelli Automobile AG Filiale Adliswil
Zürichstrasse 102
Adliswil / ZH
Tel: 044 504 74 71
| Body style | Van |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'075 kg |
| Kerb weight | 1'595 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 9672322 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.7 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 128 g/km |
| New price | CHF 55'160 |
| Price | CHF 47'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.