**M-Sportpaket**Panorama Glasdach**Head-Up Display**
Beutler Auto AG
Bäraugrundstrasse 3a
Bärau b. Langnau / BE
Tel: 034 408 36 67
Tel: 079 354 57 19
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'220 kg |
| Kerb weight | 1'858 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | ABA233 |
| Chassis Number (VIN) | WBA21BY0107P00216 |
| Car-Nr. | 5V78616 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 200000 km Werksgarantie 4 Jahre / 200'000 km bis 24.10.2026 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 38'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 160 kW / 218 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 10.2022 |
| Fuel consumption | 6 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 154 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 79'150 |
| Price | CHF 42'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.