Vente pour un client, expertisé(MFK) 08.2025
| Body style | Sedan |
| First registration date | 11.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 685 kg |
| Kerb weight | 562 kg |
| Type approval number | 6RA409 |
| Chassis Number (VIN) | VF1ACVYB2UC243424 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 6'700 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 12 kW / 16 PS |
| Doors | 2 |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 10'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.