Inkl. Trittbretter
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 10 |
| Gross vehicle weight | 2'700 kg |
| Kerb weight | 2'289 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 20496 |
| Cubic capacity | 2'694 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 8'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 246 kW / 334 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 13.6 kWh |
| New price | CHF 73'900 |
| Price | CHF 65'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.