Expertise du jour, 12 mois de Garantie +400 Fr ,Très Bon état,Frisch an MFK ,12 Monaten Garantiert+400Fr , Sehr gut Zustand
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'665 kg |
| Kerb weight | 1'339 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1PD244 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km A PARTIR 400,.FR |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 97'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 / 4.2 / 6.8 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 154 g/km |
| New price | CHF 29'410 |
| Price | CHF 9'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.