Top Zustand, S-Line, AHK, 1 Jahr Garantie, ab MFK, 8-fach bereift
Garage Di Prisco AG
Hauptstrasse 77
Kölliken / AG
Tel: 062 516 53 72
Tel: 079 215 54 73
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2014 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'490 kg |
| Kerb weight | 1'955 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Cubic capacity | 2'967 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 115'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 190 kW / 258 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.6 / 5.6 / 6 |
| CO2 emissions | 158 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 65'750 |
| Price | CHF 19'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.