** TOP NEUWERTIGES ZUSTAND **** GRATIS SERVICE BIS JULI 2026 **
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'720 kg |
| Kerb weight | 2'205 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1TB385 |
| Cubic capacity | 2'487 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 10 Monate oder 185000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 29'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 182 kW / 248 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 158 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 75'800 |
| Price | CHF 49'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.