**Sublime 991 Cab S **Suivi complet **Garantie 12 mois **Service et Expertise a jour **Belle Configuration**
GTA Sport & Classic cars
Route de la Galaise 14
Plan les Ouates / GE
Tel: 022 743 01 60
| Body style | convertible |
| First registration date | 04.2012 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'905 kg |
| Kerb weight | 1'560 kg |
| Cubic capacity | 3'800 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 102'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 294 kW / 400 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 12.4 / 6.9 / 8.9 |
| CO2 emissions | 210 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 148'180 |
| Price | CHF 68'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.