Wunderschöner und gepflegter Cadillac XT4 / Frisch ab Service und MFK / CH-Fahrzeug / Leasing ab 449.-
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'365 kg |
| Kerb weight | 1'857 kg |
| Type approval number | 1CA246 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Garantie auf Motor, Turbo und Getriebe über externe Versicherung. |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 70'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 128 kW / 174 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 167 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 53'100 |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.