Top Angebot CH-Fahrzeug 1Hand alle-Service frisch ab MFK inkl.12-Monate Garantie Europaweit. Mod-2022.
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'740 kg |
| Kerb weight | 1'230 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Type approval number | 1SJ427 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 75'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.9 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 156 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 15'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.