* top Zustand * aus 1. Hand * Garantie * inkl. Winterreifen * ab Service und MFK *
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'609 kg |
| Kerb weight | 1'266 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 85'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 48 kW / 65 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 18'280 |
| Price | CHF 12'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.