* top Zustand * aus 1. Hand * top Ausstattung * Garantie * Kamera * Navi * Assistenten * uvm. *
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'015 kg |
| Kerb weight | 1'651 kg |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 24'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 311 km |
| Battery capacity | 50.0 kWh |
| New price | CHF 41'640 |
| Price | CHF 18'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.