-31 / CH-Fahrzeug / 800V-Technik / 4WD / Neupreis: CHF 64'700.- / Nur solange vorrat
CG Automobile Zwingen AG
Laufenstrasse 7
Zwingen / BL
Tel: 061 511 37 30
Tel: 079 415 35 83
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'560 kg |
| Kerb weight | 2'200 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 239 kW / 325 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 481 km |
| Battery capacity | 77.4 kWh |
| New price | CHF 64'400 |
| Price | CHF 44'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.