Affaire à ne pas manquer
| Body style | Sedan |
| First registration date | 07.2014 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'945 kg |
| Kerb weight | 1'547 kg |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 84'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 80 kW / 109 PS |
| Doors | 5 |
| Battery capacity | 24.0 kWh |
| New price | CHF 36'515 |
| Price | CHF 5'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.