inkl. Winterkompletträder
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'700 kg |
| Kerb weight | 1'118 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 84'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 70 kW / 95 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5 |
| CO2 emissions | 115 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 19'200 |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.