Sièges Electriques * Sièges Chauffant * GPS * Lumière Ambiance * Son Burmester*
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'590 kg |
| Kerb weight | 2'020 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Type approval number | 1mh647 |
| Cubic capacity | 3'982 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20001 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 144'690 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 375 kW / 510 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 14.1 / 8.7 / 12.9 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 292 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 44'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.