CH-Fahrzeug / Liftsystem
| Body style | convertible |
| First registration date | 02.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'835 kg |
| Kerb weight | 1'640 kg |
| Cubic capacity | 3'902 cc |
| Cylinders | 8 |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 134'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 493 kW / 670 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 12.1 |
| CO2 emissions | 277 g/km |
| Euro norm | euro-6c |
| New price | CHF 285'135 |
| Price | CHF 174'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.