Offre exceptionnelle Prime de reprise ou prime stock jusqu'à 6'000 CHF uniquement au groupe Chevalley*
Garage de la Marbrerie - Groupe Chevalley
Chemin de la Marbrerie 1
Genève-Carouge / GE
Tel: 022 827 71 59
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'640 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Car-Nr. | 122008 |
| Cubic capacity | 3'982 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Services gratuits pendant 10 ans ou 100'000km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 430 kW / 585 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | G |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 266'040 |
| Price | CHF 267'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.