* top Zustand * aus 1. Hand * Werksgarantie * Anhängerkupplung * Panoramadach * Virtual Cockpit * Kamera * uvm. *
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'750 kg |
| Kerb weight | 2'286 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1SL780 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 59'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 195 kW / 265 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | C |
| Electric range | 517 km |
| Battery capacity | 77.0 kWh |
| New price | CHF 61'090 |
| Price | CHF 34'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.