* CH-Fahrzeug Aus 1 Hand * Rückfahrkamera / Spurhalteassist / Totwinkelassist / Navigation / Apple Car Play / Tempomat / Navigation / Frisch AB Service MFK *
| Body style | Van |
| First registration date | 02.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'132 kg |
| Kerb weight | 1'701 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'461 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Aufpreis Von 499 CHF |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 87'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 70 kW / 95 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 30'900 |
| Price | CHF 18'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.