AB MFK , Service , 24 Monate Garantie
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'030 kg |
| Kerb weight | 1'702 kg |
| Type approval number | 1PD649 |
| Warranty | 24 Monate oder 40000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 22'899 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Electric range | 319 km |
| Battery capacity | 50.0 kWh |
| Price | CHF 24'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.