VEHICULE NEUF // DISPO IMMEDIATEMENT // 1 000.- de RABAIS (avec Leasing)
RRG Suisse SA
Route de Saint-Julien 180 1228 Plan-Les-Ouates
Geneve / GE
Tel: 022 884 10 10
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'587 kg |
| Kerb weight | 1'220 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | Beige |
| Interior colour | anthracite |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 20'590 |
| Price | CHF 19'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.