Caméra de recul - hayon électrique/pédale virtuel - keyless - etc...
S.R. automobiles Romont Sàrl
Route des Echervettes 4
Romont / FR
Tel: 026 652 16 80
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'000 kg |
| Kerb weight | 1'482 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'496 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 15'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | E |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 46'740 |
| Price | CHF 34'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.