Pack Drive Assist, Keyless, Navi
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'050 kg |
| Kerb weight | 1'713 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1cl609 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 80000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 19'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.2 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 139 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 39'930 |
| Price | CHF 25'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.