Flottenrabatt möglich!
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'170 kg |
| Kerb weight | 1'693 kg |
| Chassis Number (VIN) | KPTE0A1Y1SP110964 |
| Cubic capacity | 1'497 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 5 Jahre oder 100'000Km |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 1'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 206 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 41'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.