Bis zu 8 Jahre oder 160‘000 Km Garantie inkl. Publizierter Preis inkl. Eintauschprämie Zzgl. Ablieferungspauschale
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'630 kg |
| Kerb weight | 2'295 kg |
| Chassis Number (VIN) | xxxxxxxxxxxxxxxxx |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 1'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 157 kW / 213 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 46'250 |
| Price | CHF 41'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.