* GUTER ZUSTAND * 12 MONATE GARANTIE * M-SPORTPAKET * ALCANTARA-LEDER * NAVI * LED-SCHEINWERFER * ABSTANDSREGELTE * AUS 1HAND * 8-FACH BEREIFT *
| Body style | Wagon |
| First registration date | 01.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'200 kg |
| Kerb weight | 1'715 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1bq585 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 101'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.3 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 165 g/km |
| New price | CHF 63'680 |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.