*CH-Fahrzeug*Ab Service*Ab MFK*8-fach bereift*TOP-AUSSTATTUNG*Panorama*elektr. Sitze mit Memory*Standheizung*Display Key*Sitzheizung*Sitzbelüftung*Lenkradheizung*Head-Up*uvm...
| Body style | Wagon |
| First registration date | 02.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'700 kg |
| Kerb weight | 2'035 kg |
| Type approval number | 1AF846 |
| Car-Nr. | 08 - 0011 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 49'950 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 285 kW / 388 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.9 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 182 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 134'480 |
| Price | CHF 57'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.