Garantie CUPRA 5 ans - 2 Jeux de pneus été et hiver - VOITURE NEUVE - Leasing et reprise possible
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'260 kg |
| Kerb weight | 1'934 kg |
| Type approval number | 1CL182 |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 2'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | C |
| Electric range | 427 km |
| Battery capacity | 58.0 kWh |
| New price | CHF 46'490 |
| Price | CHF 29'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.