GARANTIE HERSTELLER 3 JAHRE ODER 100'000 KM | MFK-GEPRÜFT | SERVICE NACH HERSTELLER | FINANZIERUNG MÖGLICH
| Body style | Sedan |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'030 kg |
| Kerb weight | 1'597 kg |
| Chassis Number (VIN) | . |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km Herstellergarantie bis 10.2026 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | blue |
| Mileage | 14'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 235 kW / 320 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 09.2025 |
| Fuel consumption | 8.9 / 8.1 / 8.3 |
| CO2 emissions | 188 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.