1.Hand -- Unfallfrei -- Top gepflegt -- neu ab MFK und Gr. Jahresservice sehr sparsamer 4x4 inkl. Rostschutz und Winterräder.
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'420 kg |
| Kerb weight | 1'070 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate wie Neuwagen km frei - ohne Selbstbehalt -- TCS Test auf Wunsch |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 14'800 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 61 kW / 83 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 23'990 |
| Price | CHF 19'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.