CH Fahrzeug/ Panoramadach/ Burmester Surround/ KEYLESS GO/ Sport-Paket Black/ Spiegel-Paket/ Premium-Plus-Paket/ Park-Paket mit 360 Kamera/ uvm..
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'615 kg |
| Kerb weight | 2'210 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | ID 2393 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 73'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 235 kW / 319 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 95'408 |
| Price | CHF 34'888 |
Note: actual equipment may differ from that listed.