Frisch ab ServiceFrisch ab MFKFR-Line12Mt.GarantieTempomatKlimaSitzheizungBi-XenonNavigationBluetoothParksensorenDAB+Kamera7-SitzeStandheizungSide-AssistLane-AssistIsofixACCSonnenschutzrolloFull-LinkEL.SitzeVerkehrszeichenerkennungKeyless
| Body style | Van |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'430 kg |
| Kerb weight | 1'951 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 3870 |
| Cubic capacity | 1'395 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Quality 1 Garantie |
| Exterior colour | brown |
| Interior colour | black |
| Mileage | 40'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 34'870 |
Note: actual equipment may differ from that listed.