Binelli Automobile AG Filiale Zürich
Badenerstrasse 527
Zürich / ZH
Tel: 044 504 57 12
| Body style | Wagon |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'875 kg |
| Kerb weight | 2'285 kg |
| Car-Nr. | CW91446 9660200 |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 360 kW / 482 PS |
| Doors | 5 |
| CO2 emissions | 19 g/km |
| Battery capacity | 19.4 kWh |
| New price | CHF 137'910 |
| Price | CHF 115'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.