Binelli Automobile AG Filiale Zürich
Badenerstrasse 527
Zürich / ZH
Tel: 044 504 57 12
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'380 kg |
| Kerb weight | 1'900 kg |
| Car-Nr. | FV58324 9667755 |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 48 Monate oder 199999 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | blue |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 283 kW / 379 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.3 |
| CO2 emissions | 188 g/km |
| New price | CHF 119'340 |
| Price | CHF 91'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.