Attraktive Konditionen auf unsere Lagerfahrzeuge. Wir beraten Sie gerne.
Binelli Automobile AG Filiale Zürich
Badenerstrasse 527
Zürich / ZH
Tel: 044 504 57 12
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'545 kg |
| Kerb weight | 2'070 kg |
| Car-Nr. | FV09853 6373801 |
| Warranty | 48 Monate oder 200000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | white |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 210 kW / 281 PS |
| Doors | 5 |
| Battery capacity | 70.3 kWh |
| New price | CHF 75'770 |
| Price | CHF 59'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.