Attraktive Konditionen auf unsere Lagerfahrzeuge. Wir beraten Sie gerne.
Binelli Automobile AG Filiale Zürich
Badenerstrasse 527
Zürich / ZH
Tel: 044 504 57 12
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'230 kg |
| Kerb weight | 1'705 kg |
| Car-Nr. | 8F56958 9664551 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 140 kW / 187 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 5.2 |
| CO2 emissions | 137 g/km |
| New price | CHF 91'690 |
| Price | CHF 71'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.