Aus 1.Hand, 1 Jahr Garantie, ab MFK
Garage Di Prisco AG
Hauptstrasse 77
Kölliken / AG
Tel: 062 516 53 72
Tel: 079 215 54 73
| Body style | Van |
| First registration date | 09.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 8 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'080 kg |
| Kerb weight | 1'990 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 128'100 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 51'868 |
| Price | CHF 31'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.